Структурована вода – це вода з регулярною структурою, що несе в собі життєву енергію. Яскравою особливістю такої води є те, що в ній є велика кількість упорядкованих структур – кластерів, а при її заморожуванні утворюються кристали води правильної шестипроменевої форми. Така вода має приємний смак і володіє м’якістю. Найяскравіший приклад структурованої води – ТАЛА ВОДА. Її можна отримати і в домашніх умовах, проте в даний час існують спеціальні пристрої (структуратори), які помітно спрощують процес структурування і роблять його більш ефективним.

Технологія Грандера змінює внутрішню структуру води і повертає молекули води в високоорганізований стан, роблячи молекулярну структуру води більш стійкою до зовнішніх впливів.

Як же вода пожвавлюється?

В основі технології Грандера лежить створення особливого поля, що генерується високоструктурованою водою (водою, що несе інформацію). Прилад винайшов Йоганн Грандер. Процес створення цим приладом «води, що несе інформацію», є секретом фірми. Його основа – капсула з «ідеальною водою» з якої відбувається контакт в картриджі. Насичена інформацією вода передає інформацію через своє поле іншим, розташованої поблизу рідини. Рідина, що протікає в безпосередній близькості до насиченої інформацією воді, переймає нову структуру і «оживає».

Світовий практичний досвід застосування технології Грандер (Grander Technology) підтвердив твердження Іоганна Грандера про те, що такий ефект може бути отриманий з будь-якою водою.

Які ключові властивості структурованої води?

  • Тривалий термін зберігання
  • Підвищена розчинна здатність
  • Посилені мікробіологічні властивості
  • Тривалий термін зберігання:

Як показують аналізи, вода залишається чистою незалежно від умов утримання (наприклад, температури і світла). Такі унікальні особливості зберігання сформувалися тільки завдяки процесу Грандера.

  • Підвищена розчинна здатність:

Практичний досвід неодноразово підтвердив, що застосування структурованої води сприяє зниженню кількості очищувальних засобів, зберігаючи при цьому ефективність очищення. Це дозволяє зробити чіткий висновок, що жвава вода має більшу розчинну здатність.

  • Посилені мікробіологічні властивості:

Практичний досвід в області застосування промислових циркуляційних систем опалення / охолодження демонструє, що вода, структурована за допомогою процесу Грандера, може вживатися протягом довгого часу без порушення мікробіологічної стабільності.

Call Now Button