Сервіс доставки питної води “Vodopolis” – це дійсно комфортна і найшвидша доставка води додому або в офіс. Наші кур’єри доставлять воду в проміжок часу без запізнень і відмовок, а оператори дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Територія доставки

Кур’єри доставлять питну воду в с. Софіївська Борщагівка, с. Петропавлівська Борщагівка, с. Святопетрівске, м. Білогородка, м. Боярка та в м. Вишневе

 

Терміни і час доставки

Доставку води здійснюємо щодня. Без перерв та вихідних. Робочий час з 09:00 до 21:00. Замовлення в телефонному режимі приймаються щодня в робочі часи. Замовлення оформлені на сайті або через Telegram bot приймаються цілодобово і будуть оброблені в робочі години згідно з заявкою.

Вартість доставки

Вартість товару на сайті вказана з урахуванням доставки до дверей, тобто вода будь-якого обсягу, а так само обладнання для води і всі додаткові аксесуари доставляються безкоштовно. З повним переліком товарів і вартістю послуг можна ознайомитися в інтернет-магазині.


У нас немає мінімальних обсягів для доставки. Ми привеземо навіть один 19 літровий бутель. Кур’єри доставлять воду в день замовлення протягом 2-х годин з моменту оформлення заявки. Якщо термінова доставка не потрібна, можна просто запланувати доставку на інший зручний час вказавши будь-який часовий інтервал (наприклад: завтра з 15:00 до 17:00)


Розміщення замовлення

Замовлення приймаються будь-яким зручним способом:

 • Через оператора Call -центру за номером телефону 098 007 66 77
 • Через Telegram bot @pitnavodabot
 • Через онлайн-форму на сайті www.vodopolis.com в розділі “Доставка води”
 • Електронною поштою info@vodopolis.com
 • У нашому роздрібному магазині “Vodopolis” за адресою с. Святопетрівске, бул. Лесі Українки, 8 та с. Софіївська Борщагівка, вул. Миру, 31

* При замовленні по електронній пошті прохання вказувати контактний номер телефону

 

Оплата

Оплата приймається будь-яким зручним способом:

 • Готівковий розрахунок при отриманні товару
 • Безготівковий розрахунок через POS-термінал при отриманні товару
 • Переказом на банківську карту (номер карти можна отримати при оформленні замовлення у оператора або кур’єра при отриманні товару)
 • Онлайн через сервіс LiqPay на нашому сайті www.vodopolis.com
 • Онлайн через сервіс LiqPay в нашому Telegram bot @pitnavodabot
 • Можливо так само оплатити товар або послугу в нашому роздрібному магазині “Vodopolis” за адресою с. Святопетрівске бул. Лесі Українки, 8 та с. Софіївська Борщагівка, вул. Миру, 31

 

Зміна або скасування замовлення

Скасувати замовлення або внести зміни можливо за 1 годину до момента доставки замовлення повідомивши оператора служби доставки за номером телефону 098 007 66 77

 

Застава за тару

Заставна вартість за один бутиль об’ємом 18,9 літрів становить 300 грн. Заставна вартість оплачується при отриманні замовлення і повертається при поверненні тари на першу вимогу покупця. Ми також приймаємо до обміну бутлі інших постачальників води.


Телефон для додаткової інформації 098 007 66 77
Call Now Button